Метални мембранни помпи
PA 30 — Метална въздушна диафрагмена помпа
Свързване 3" · Алуминиева / Чугунена обвивка · Въздушен привод
PA 30, с 3" свързване, работно налягане 8,4 bar и пропускливост 894 lpm е моделът с най-висок капацитет от серията метални въздушни диафрагмени помпи. Конструкцията му, способна да пренася твърдо-течни смеси с частици до 9 mm без риск от запушване, е особено ценна за тежки приложения при трансфер в минни пулпи, гъсти химични утайки и широкомащабни съоръжения за третиране на отпадни води. С дълъг отпор главина 80 m и дълбочина засмукване 6–7 m осигурява стабилен, висок дебитен поток в вертикални и хоризонтални дълги трансфертни линии. Широкия диапазон работна температура между −18 °C и +100 °C обхваща широкия спектър приложения от открити терени експозиция на студена през зимата до високотемпературни петрохимични процеси. С избор между алуминиева или чугунена обвивка е устойчива на механични удари, вибрации и колебания на налягането при условия на тежката промишленост. Въздушната система е способна за ATEX съвместима безопасна работа в среди с експлозивни или запалими течности. Конструкцията на диафрагмата, устойчива на сухо работене, предотвратява риска от отказ на помпата при процесите на изпразване на резервоара. PA 30, адаптирана към суровите химични среди на петрохимичния, минния, химичния и боя-покритийния сектор чрез избор от еластомери Santoprene, Neoprene, EPDM, FKM и PTFE, е надеждно и дълговечно решение с метална въздушна диафрагмена помпа за тежки промишлени приложения, които изискват максимален дебит.
| Вход/изход на помпата | 3" (DN80) |
| Вход за въздух | 3/4" |
| Височина на натискане (макс.) | 80 m |
| Дълбочина на засмукване (макс.) | 6–7 m |
| Работна температура | -18 ~ +100 °C |
| Пропускливост на частиците | 9 mm |
| Вход/изход на помпата | 3" (DN80) |
| Вход за въздух | 3/4" |
| Височина на натискане (макс.) | 80 m |
| Дълбочина на засмукване (макс.) | 6–7 m |
| Работна температура | -18 ~ +100 °C |
| Пропускливост на частиците | 9 mm |
| Максимална скорост на потока (капацитет) | 894 lpm |
| Максимално работно налягане | 8.4 bar |
| Материал на тялото | AL / DD |
| Еластомери | Santoprene (S),Neoprene (N),Buna-N (B),EPDM (E),FKM (V),PTFE (T) |
| Тегло | 51 kg (AL) |
| Местоположение на производството | Made in Turkey |
| Гаранция | 2 години |
Метални мембранни помпи
Метални мембранни помпи Модели
Получете оферта
Получете бърза оферта за вашия проект
Нека заедно да определим помпената система, подходяща за вашите нужди в химическата промишленост, хранително-вкусовата промишленост, минното дело, енергетиката и много други сектори. Нашият опитен екип от инженери ще се свърже с вас възможно най-скоро.
Получете най-добрата препоръка за продукт, като предоставите информация за техническата спецификация, дебита или областта на приложение.
- Безплатна техническа консултация
- Отговор в рамките на 24 часа
- 100+ опции за продукти
- Поддръжка след продажба
Оферта / Заявка за информация
Попълнете формуляра и нашият екип от експерти ще се свърже с вас възможно най-скоро.
Вашата информация се използва само за целите на отговора на запитване.