Мембранни помпи с високо налягане
PP 300 — Метална въздушна диафрагмена помпа
Свързване 3" · Корпус AL / DD / SS · Високо налягане
PP 300, с 3" (DN80) диаметър на свързване и максимален дебит от 440 lpm, е най-мощният модел от серията високоналегнали диафрагмени помпи, отговарящ на висококапацитетните трансферни нужди на тежката индустрия, мините и широкомащабните съоръжения за отстранване на отпадни води. С работен натиск от 8,4 bar и напорна височина от 160 m, тази метална въздушна диафрагмена помпа позволява транспортиране на абразивни и твърдозаредени течности на дълги разстояния.
Транспортирането на пулпа и твърди суспензии в мински съоръжения, интензивният трансфер на муле в широкомащабни системи за третиране на отпадни води и високодебитния трансфер на течности в тежкия промишлен процес, PP 300 с капацитет за преминаване на частици от 9 mm осигурява решаващо преимущество. Тази стойност означава, че едрозърнести материали могат да бъдат транспортирани без риск от запушване, надвишавайки другите модели от серията.
Опциите AL, DD и SS за корпуса осигуряват широк обхват на приложенията - от абразивните среди на мините до корозивните технологични течности на петрохимийните съоръжения. С еластомерни алтернативи Santoprene, Neoprene, Buna-N, EPDM, FKM и PTFE, може да се създаде конфигурация, подходяща за всяка течна химия. Долната работна граница от -18 °C е важно преимущество за монтажи в открити полета и студеноклиматни условия.
Принципът на работа с въздушно задвижване осигурява безискрена и безопасна експлоатация в области, чувствителни към експлозии, като мински копалища и петрохимийни съоръжения. Благодарение на устойчивостта му на сухо работене, рискът от повреда на помпата се елиминира в тунели, отводнителни линии на копалища и неконтролирани трансферни системи. PP 300, произведена в България, се предлага с 2-годишна гаранция.
| Вход/изход на помпата | 3" (DN80) |
| Вход за въздух | 3/4" |
| Височина на натискане (макс.) | 160 m |
| Дълбочина на засмукване (макс.) | 6–7 m |
| Работна температура | -18 ~ +100 °C |
| Пропускливост на частиците | 9 mm |
| Вход/изход на помпата | 3" (DN80) |
| Вход за въздух | 3/4" |
| Височина на натискане (макс.) | 160 m |
| Дълбочина на засмукване (макс.) | 6–7 m |
| Работна температура | -18 ~ +100 °C |
| Пропускливост на частиците | 9 mm |
| Максимална скорост на потока (капацитет) | 440 lpm |
| Максимално работно налягане | 8.4 bar |
| Материал на тялото | AL / DD / SS |
| Еластомери | Santoprene (S),Neoprene (N),Buna-N (B),EPDM (E),FKM (V),PTFE (T) |
| Тегло | 55 kg (AL) |
| Местоположение на производството | Made in Turkey |
| Гаранция | 2 години |
Мембранни помпи с високо налягане
Мембранни помпи с високо налягане Модели
Получете оферта
Получете бърза оферта за вашия проект
Нека заедно да определим помпената система, подходяща за вашите нужди в химическата промишленост, хранително-вкусовата промишленост, минното дело, енергетиката и много други сектори. Нашият опитен екип от инженери ще се свърже с вас възможно най-скоро.
Получете най-добрата препоръка за продукт, като предоставите информация за техническата спецификация, дебита или областта на приложение.
- Безплатна техническа консултация
- Отговор в рамките на 24 часа
- 100+ опции за продукти
- Поддръжка след продажба
Оферта / Заявка за информация
Попълнете формуляра и нашият екип от експерти ще се свърже с вас възможно най-скоро.
Вашата информация се използва само за целите на отговора на запитване.